15. urodziny SPIN-u już za nami!

https://www.bkte.pl/uploads/images/aktualno%C5%9Bci/akt_2.jpg

 

Jubileuszowa, 15. edycja spotkania projektantów instalacji niskoprądowych SPIN, która odbyła się w Zakopanem w Nosalowym Dworze, już za nami. Towarzyszyła jej gorąca atmosfera wielu rozmów i dyskusji. 

Podczas spotkania BKT zaprezentowało Case Study dot. projektowania obiektów medycznych, pokazujący jak w naszym biurze projektów powstają tego typu opracowania.

Zaprezentowanie aplikacji BKT-CAD, omówienie możliwości pomiarowych mierników SOFTING z serii WireExpert ( dla kategorii 8) wraz z przystawkami do pomiarów światłowodowych MPO były świetną okazją do omówienia codziennych problemów projektantów oraz instalatorów w trakcie ich pracy.

Serdecznie dziękujemy organizatorom, firmie LOCKUS na stworzenie wspaniałej atmosfery podczas SPIN’u. W szczególności DZIĘKUJEMY naszym kolegom i przyjaciołom projektantom i już dziś zapraszamy w listopadzie na nasze warsztaty projektowe w Katowicach.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij