Dni otwarte BKT Elektronik

https://www.bkte.pl/uploads/images/aktualno%C5%9Bci/akt_5.jpg


DNI OTWARTE BKT ELEKTRONIK

KIEDY: 20-22 września 2017
GDZIE: Hurtownia CETO, ul. Starołęcka 18C, 61-361 Poznań

20.09.2017 - Dzień Doradztwa Technicznego
Nasi Product Managerowie odpowiedzą na wszystkie techniczne pytania związane z działaniem i funkcjonalnością naszych produktów, które również będą dostępne do wglądu.

21.09. - 22.09. 2017 - Dni Handlowe 
Rozmawiając z naszymi Przedstawicielami Handlowymi poznasz pełną ofertę firmy oraz uzyskasz wiedzę z zakresu nowości produktowych.

Każdy kto wypełni krótką ankietę weźmie udział w losowaniu 5 dysków zewnętrznych 500 GB oraz otrzyma rabat na dodatkowe 3% na zakupy w Hurtowni CETO na produkty BKT Elektronik do końca października 2017.

W luźnej atmosferze, racząc podniebienie daniami z grilla, udzielimy szczegółowych informacji na temat produktów, ich działania oraz warunków handlowych. Poznamy się lepiej, porozmawiamy w cztery oczy... z pewnością wpłynie to pozytywne na dalszą współpracę między nami. 

Aby zapoznać się z listą dostępnych specjalistów, kliknij poniższy link:
https://www.bkte.pl/szkolenia/lista-specjalistow-dni-otwartych-bkt-elektronik

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij