KIKE 2018 - Podsumowanie

 

W dniach 27-28 listopada 2018 roku BKT Elektronik po raz kolejny  uczestniczyło w ogólnopolskim wydarzeniu branżowy jakim jest  „ Konferencja KIKE”, organizowanym przez Krajową Izbę komunikacji Eternetowej.  Tegoroczne, jesienne spotkanie było jubileuszowe z uwagi na 10-cio lecie istnienia Izby.

 

Cykliczne spotkania małych i średnich przedsiębiorców sektora ISP od wielu lat przyciągają rzesze uczestników, a BKT Elektronik jako wieloletni Sponsor konferencji jest stałym wystawcą. Nasze  stoisko jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez gości konferencji.

Tegoroczna oferta BKT Elektronik prezentowana na naszym stoisku przyciągnęła rekordową ilość odwiedzających. Skierowana była  przede wszystkim do klientów ISP, którzy przygotowują się bądź już prowadzą prace związane z budową sieci szerokopasmowych w kolejnych obszarach POPC.

 

Specjalne, dedykowane dla ISP produkty takie jak: Szafy Aluminiowe dwupłaczowe AluCab2 22U 1300/800, które został zaprojektowane zgodnie z wytycznymi dla POPC, jak i oferta kabli światłowodowych w konstrukcji: Mikrokabel FO BKT (od 12E –do 144E) 9/125 1x12 5.3 mm 750N AF11 oraz DAC są produktami, spełniającymi oczekiwania jakościowe oraz cenowe.

 

Dodatkowo zarówno oferta konfekcyjna światłowodowa jak i produkty do budowy sieci FO, takie jak mufy, przełącznice, gniazda, znane są i cenione przez instalatorów. Dodatkowo, możliwość spotkania i porozmawiania z specjalistami BKT jest dodatkowym atutem przyciągającym klientów.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij