Konferencja Telekomunikacja I Informatyka Na Kolei

 

 

Konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” organizowana jest przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei i jest największą w Polsce platformą wymiany informacji pomiędzy projektantem, producentem, inwestorem i użytkownikiem.

 

Najnowsza edycja rozpoczyna się już 13 marca br. o godz. 11.00, w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym STOK w Wiśle, oczywiście z udziałem naszej firmy. Konferencja ma na celu przybliżenie nowości teleinformatycznych dotyczących infrastruktury i taboru, zarządzania zasobami i ochroną przed cyberatakiem oraz ocenę wyników obserwacji dotychczas stosowanych rozwiązań.

 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Cyfryzacji, Urzędu Transportu Kolejowego, Instytutu Kolejnictwa oraz PKP. Zapraszamy!

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij