Przeniesienie Magazynu BKT

Szanowni Klienci,

 

Starając się sprostać Waszym potrzebom, w dniach 21.12.2020  15.01.2021 BKT Elektronik zwiększa swoje możliwości logistyczne i magazynowe. W tym okresie zmieniamy lokalizację głównego magazynu. Proces ten usprawni obsługę zleceń i wydatnie przyspieszy tempo realizacji Waszych zamówień.

Przy tak dużym przedsięwzięciu nasz magazyn nie będzie mógł pracować na pełnych obrotach, dlatego prosimy Państwa o grupowanie zamówień i przesyłanie ich najpóźniej do dnia 17.12.2020 wraz ze wskazaną datą dostawy.

Dzięki temu będziemy w stanie zagwarantować terminowość dostaw w okresie 21.12.2020 – 15.01.2021 Państwa zamówień.

Dochowamy wszelkich starań by nasza jakość obsługi była zawsze na najwyższym z możliwych poziomów.

Z pełną mocą zaczniemy działać już od połowy stycznia.

 

Zamówienie już złożone lub objęte harmonogramami projektowymi realizowane będą bez zakłóceń.

Szczegóły  operacji wyjaśnią Państwu odpowiedzialni za współpracę pracownicy sieci handlowej BKT.

 

Nowy magazyn będzie na przestrzeni 6500m2 liczył prawie 10 000 miejsc paletowych. Podwoi się także liczba ramp załadunkowych. Jednostka jest ulokowana przy węźle logistycznym co znacznie ułatwia zarządzanie sferą transportową.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij