Vodafone wybiera BKT Elektronik

 

Spółka BKT Elektronik ostatnio oznajmiła, że firma Vodafone wybrała jej wykonane na zamówienie szafy ODF i kompleksowe rozwiązanie telekomunikacyjne dla realizowanego w całej Wielkiej Brytanii projektu modernizacyjnego.

 

Rozwiązanie zaprojektowane jest od podstaw w odpowiedzi na wymagania Vodafone dotyczące nowych i trwałych urządzeń, z dodatkową zaletą w postaci kompatybilności z istniejącym wyposażeniem, w celu ich włączenia do pozostającej w użytkowaniu sieci. Andrew Wilson, Manager ds. Rozwoju Rynku w UK i Irlandii wyjaśnia: „Jako producent jesteśmy w stanie spełnić cały szereg rozmaitych wymagań umożliwiających przyszłą rozbudowę i aktualizację urządzeń, czego Vodafone – bazując na swoim doświadczeniu – będzie potrzebować, a czego nie były w stanie zapewnić inne znane firmy. Dzięki ścisłej współpracy z Vodafone, naszej głębokiej wiedzy technicznej i zdolności do szybkiego reagowania i wykonania prototypu, okazaliśmy się zdecydowanymi zwycięzcami.” Wynikiem prac jest szafa ODF skonstruowana tak, by można w nie było wbudować przełącznice światłowodowe 1U i 2U 19”, oraz zupełnie nowe rozwiązanie panelu spawania . Wszystkie komponenty 19” są adaptowalne do istniejących stelaży, takich jak TEP1E i Ciena 6500. „Firma Vodafone jest bardzo zadowolona i dzięki naszemu zobowiązaniu do stałego rozwijania produktu – w pełni usatysfakcjonowana i spokojna, jeżeli chodzi o możliwą do przewidzenia przyszłość. Nasze rozwiązanie może mieć również zastosowanie dla wielu innych operatorów.”- dodał Andrew.

 

Kluczowym aspektem rozwiązania jest fakt, iż zostało ono dostosowane do modułowego rozwiązania opracowanego przez SENKO Advanced Components, wybranego przez BKT Elektronik partnera w zakresie najwyższej klasy zastosowań światłowodowych (FO). Pozwala to na szybką instalację pomiędzy stelażami ODF wysoce odpornych na wstrząsy Kabli fabrycznie zakończonych. Ponadto, patchcordy LC Uniboot poprowadzone z przodu w sposób zdecydowany zmniejszają gęstość upakowania ich w ODF. Radosław Charytoniuk, Dyrektor ds. Eksportu, mówi, „Wybraliśmy SENKO jako partnera ze względu na nasze wspólne doświadczenie techniczne i pomoc w podejściu do rozwiązywania problemów. Wkład SENKO jest nieoceniony, a nasza połączona wiedza technologiczna i moce produkcyjne dowiodły, iż stanowimy zespół nie do pobicia.” Projekt jest pomyślnie wdrażany w całej Wielkiej Brytanii.

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij