Warszawskie Warsztaty Projektowe

 

BKT Elektronik zaprasza na kolejne Warsztaty Projektowe, które tym razem odbędą się w warszawskiej siedzibie firmy przy ulicy Grocholickiej 7, w terminie 4 kwietnia.

 

Przypominamy, że szkolenie jest bezpłatne i umożliwia uzyskanie Certyfikatu Projektanta Systemu Okablowania. Szczegóły: 

 

https://www.bkte.pl/szkolenia/lista-szkolen/warsztaty-projektowe-specjalistyczne-technologie-teleinformatyczne-bkt-elektronik_wwa


Warsztaty Projektowe BKT Elektronik to cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem spotkania specjalistów, ekspertów telekomunikacji i projektantów instalacji niskoprądowych.

 

Uczestnicy poznają specyfiki stosowania różnych technologii i systemów w poszczególnych obszarach (biurowym, przemysłowym, medycznym, itp.) Prezentujemy konkretne przypadki i rozwiązania. Zapoznajemy również uczestników z technologiami naszych partnerów projektowych.

 

Podczas kwietniowego spotkania omówione zostaną najnowsze trendy na rynku ICT, zasady projektowania sieci teleinformatycznych z wykorzystaniem aplikacji CadProfi z biblioteką BKT Elektronik, Passive Optical Lan – technologia światłowodowa GPON w instalacjach budynków biurowych, hotelowych, sportowych i innych oraz bezpieczeństwo danych z wykorzystaniem kompleksowych technologii BKT.

 

*Ze względu na duże zainteresowanie Warsztatami w pierwotnym terminie zabrakło już miejsc. Zorganizowalismy dodatkowy dzień: 05.04.2019.

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij