Wkrótce kolejny SPIN

 

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to unikatowe wydarzenie mające na celu stworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Już od 17 lat producenci, dystrybutorzy spotykają się z projektantami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

 

Impreza gromadzi ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności.

SPIN to również przegląd nowości branżowych, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje oraz unikatowa atmosfera.

 

BKT Elektronik systematycznie uczestniczy w tych spotkaniach, a jej najbardziej aktywnym zespołem jest katowickie Biuro Projektowe BKT, kierowane przez Dyrektora Michała Piechulka.

Zapraszamy do rozmów!

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij