Kierownik ds. kluczowych klientów

BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem i dostawcą szaf i obudów ICT, systemu okablowania strukturalnego, rozwiązań światłowodowych oraz innych produktów związanych z infrastrukturą ICT. Działamy na rzecz branż: telekomunikacyjnej, informatycznej oraz automatyki przemysłu. Współpracujemy z sukcesem od 25 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i na świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

Zadania:

  • Analiza rynku pod kątem inwestycji LAN i Data Center (DC)
  • Współpraca z integratorami, wykonawcami oraz biurami projektowymi LAN/DC
  • Prowadzenie, pozyskiwanie i nadzór nad projektami sprzedażowymi
  • Bieżąca obsługa handlowa klientów we współpracy z Działem Obsługi Klienta w procesie realizacji projektów
  • Udział w targach, konferencjach i eventach branżowych
  • Dbałość o rozwój marki BKT Elektronik oraz o rozwój produktowy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży teletechnicznej wynikająca z doświadczenia zawodowego (systemy teleinformatyczne, serwerownie) – warunek konieczny
  • Udokumentowane doświadczenie w procesach sprzedażowych projektów
  • Orientacja w rynku inwestycji i wykonawstwa (inwestycje kubaturowe)
  • Wysoki poziomu kultury osobistej, komunikatywność
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Wysoki poziom zaangażowania, zorientowanie na cel
  • Znajomość środowiska MS Office, aplikacji CRM

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wspartą systemem premiowym za wyniki
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie z 25 letnim doświadczeniem rynkowym o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych:

          - wysokie świadczenia świąteczne

          - ubezpieczenie na życie

          - prywatna opieka medyczna

          - karta multisport

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o dedykowane pakiety szkoleń

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres praca@bkte.pl.

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BKT Elektronik Sp z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest BKT Elektronik Sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie, ul. Wiejska 6; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: praca@bkte.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

zamknij
zamknij