Inwestycje

Dynamiczny rozwój naszej firmy obejmuje różne aspekty jej działalności. Mając na uwadze jakość produktów i usług oraz wygodę Klientów, w sposób ciągły rozbudowujemy i modernizujemy techniczną i logistyczną infrastrukturę. Konsekwentnie pracujemy nad udoskonaleniem produkcji, tak aby sprostać nowym czasom i rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, którzy coraz częściej chcą mieć wpływ na końcowy produkt i jego funkcjonalności.

 

Proces zmian w BKT Elektronik, który dokonał się w przeciągu kilkunastu ostatnich miesięcy był złożony, intensywny, w wielu momentach zaskakujący, wymagający od nas dużej determinacji. Zdobyte doświadczenie związane z planowaniem nowoczesnych procesów technologicznych oraz nowymi kwalifikacjami pracowników pozwoli na sprawne monitorowanie dalszych zmian w celu doskonalenia i pobudzenia do bardziej efektywnego działania.

 

Prowadzone inwestycje oraz ciągła modernizacja cyklu produkcyjnego zapewnią zwiększenie wydajności i podniesienie jakości.

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij