Obszary działalności

 

 

 

ROZWIĄZANIA BUDYNKOWE

Pasywna infrastruktura sieciowa, teleinformatyczna i telekomunikacyjna jest jednym z kluczowych elementów każdego przedsięwzięcia budowlanego. Prawidłowo zrealizowana uwzględnia nie tylko przepisy obowiązującego prawa i zalecenia norm opracowanych przez międzynarodowe komitety standaryzacyjne, ale również indywidualne wymagania inwestora oraz użytkownika końcowego.

 

Nowoczesne systemy wymiany danych wymagają wydajnego okablowania wykorzystującego zarówno technologię miedzianą jak i światłowodową.

 

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla budynkowej infrastruktury pasywnej wzbogaconych o specjalistyczne oprogramowanie i uwzględniających zastosowanie ich w takich obiektach jak: budynki mieszkalne, przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz imprez masowych.

 

 

 

 

DATA CENTER

BKT Elektronik bazując na specjalistycznej wiedzy i bogatym doświadczeniu oraz przy wsparciu grona wykwalifikowanych partnerów, proponuje szereg kompleksowych systemów dla Data Center, zapewniając tym samym pełną gamę rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo pracy urządzeń oraz nieprzerwany dostęp do przetwarzanych danych.

 

Posiadamy w swojej ofercie nie tylko szafy zapewniające fizyczne bezpieczeństwo sprzętu, ale również aktywne komponenty pozwalające na bezawaryjną pracę całego systemu; miedziane i światłowodowe systemy transmisji danych gęstego upakowania oraz zaawansowane systemy chłodzenia, zasilania i gaszenia.

 

Wszystkie elementy są precyzyjnie dobierane pod potrzeby klienta przez wysoko wykwalifikowany zespół inżynierski, realizujący kompleksowe projekty Data Center według najnowszych norm i wytycznych.

 

 

 

 

 

SIECI ŚWIATŁOWODOWE

Stale rosnące wymagania użytkowników, dotyczące prędkości transferu danych oraz bezpieczeństwa sieci, wymuszają stosowanie najnowocześniejszych technologii, które nie tylko odpowiadają dzisiejszym oczekiwaniom, ale i mają ogromny potencjał rozwoju na przyszłość.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów optotechnicznych, pozwoliło nam na wypracowanie własnych, wysokich standardów produkcyjnych, uznanych przez naszych Klientów w kraju i za granicą. Możemy zaproponować wysokiej klasy rozwiązania światłowodowe do budowy sieci szkieletowych, dystrybucyjnych i dostępowych. Tylko w ostatnich latach ich jakość została potwierdzona podczas budowy tysięcy kilometrów sieci szerokopasmowych.

 

Gotowość firmy do współpracy z klientami, którzy oczekują nowoczesnych technologii i wysokiej jakości oraz wychodzenie naprzeciw ich niestandardowym oczekiwaniom jest niepodważalnym atutem naszej firmy.

 

 

 

 

 

USŁUGI PRODUKCYJNE

Atutem naszej oferty produkcyjnej jest jej personalizacja, czyli możliwość skonstruowania dowolnej obudowy lub szafy przemysłowej wraz z jej wyprodukowaniem, wyposażeniem, przetestowaniem i dostarczeniem kompletnego wyrobu do danego Klienta


Wspieramy każdy projekt, począwszy od założeń technicznych i dokumentacji, poprzez rozwój procesu, a kończąc na obsłudze posprzedażnej.


Wykonujemy również usługi związane z wyposażaniem szaf i skrzynek sterowniczych oraz prostych obudów elektrotechnicznych. Nasze wyroby spełniają wymagania dyrektyw europejskich w zakresie bezpieczeństwa i EMC.

 

 

 

 

 

 

 

USŁUGI PROJEKTOWE

Dysponując własnym biurem projektowym, wspieramy naszych partnerów w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań infrastrukturalnych, będących podstawą działania podsystemów:

  • Kompleksowej infrastruktury transmisji danych, głosu i multimediów
  • Obiektów DataCenter i Serwerowni (architektura, konstrukcja, energetyka, klimatyzacja i wentylacja, p.poż., zabezpieczenia elektroniczne, systemy teleinformatyczne)
  • Systemów bezpieczeństwa elektronicznego (m.in. CCTV, SSWiN, SKD, SAP, DCIM)
  • Systemów budynkowych i obszarowych; przewodowych i bezprzewodowych

Nasz doświadczony zespół inżynierski, realizuje kompleksowe projekty instalacji elektrycznych ogólnych, telekomunikacyjnych i niskoprądowych.

 

 

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij