Rozwiązania systemowe

BKT 4CompactDC

 


 

W erze cyfryzacji oraz handlu elektronicznego, każda firma potrzebuje bezpiecznej i solidnej infrastruktury IT. Niezawodne i efektywne Centrum Danych składa się z odpowiednio przygotowanego pomieszczenia, wyposażonego w niezbędną infrastrukturę, taką jak systemy chłodzenia, gaszenia, zasilania, szafy, okablowania, monitorowania oraz w podłogę techniczną. Wyżej wymienione systemy gwarantują zarówno ochronę jak i optymalne środowisko dla sprzętu.


Nie wszystkie pomieszczenia da się przystosować w wyżej wymienioną infrastrukturę. Wysokie koszty modernizacji i adaptacji mogą wpłynąć na decyzję o wyborze rozwiązania BKT 4CompactDC.

 

BKT 4CompactDC jest rozwiązaniem „all in one" integrującym wszystkie systemy w obrębie jednej szafy serwerowej. Nie jest wymagana instalacja żadnej zewnętrznej infrastruktury do działania całego systemu – wystarczy doprowadzić zasilanie.
Rozwiązanie to charakteryzuje się wysoką niezawodnością, łatwością przenoszenia, adaptacji ograniczając jednocześnie koszty wdrożenia.

 

Podstawowe elementy systemu:

 

        

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij