Rozwiązania systemowe

Rozwiązania budynkowe

Pasywna infrastruktura sieciowa, teleinformatyczna i telekomunikacyjna jest jednym z kluczowych elementów każdego przedsięwzięcia budowlanego. Prawidłowo zrealizowana infrastruktura sieciowa uwzględnia nie tylko przepisy obowiązującego prawa oraz zalecenia norm opracowanych przez międzynarodowe komitety standaryzacyjne, ale i indywidualne wymagania inwestora i użytkownika końcowego.

 

Dobrze dobrany system będzie gotowy na zmiany, na nowe aplikacje i rozbudowę w przyszłości. Infrastruktura sieciowa zbudowana na rozwiązaniach otwartych i modularnych, przygotowuje ją pod przyszłe wyzwania oraz zapewnia wysoką efektywność pracy.

 

Nowoczesne systemy wymiany danych wymagają wydajnego okablowania wykorzystującego zarówno technologię miedzianą jak i światłowodową.


System Okablowania Strukturalnego BKT Elektronik zawiera najlepszą w swojej klasie, kompletną ofertę produktów do budowy sieci strukturalnych. Pozwala na szybkie i efektywne łączenie urządzeń sieciowych za pośrednictwem sieci kablowych.


Elementy składowe Systemu Okablowania Strukturalnego firmy BKT Elektronik posiadają certyfikaty niezależnych europejskich laboratoriów testujących GHMT, 3P oraz DELTA, które gwarantują utrzymanie stałych parametrów zgodnie z najnowszymi wymaganiami norm. System zarządzania jakością ISO 9001 wdrożony w BKT Elektronik zapewnienia stabilność i niezmienną jakość usług, spełniając wymagania klientów.


Ponadto wdrażany przez nas program szkoleniowy „Certyfikowanego Instalatora i Projektanta Systemu Okablowania Strukturalnego BKT Elektronik” uprawnia objęte nim firmy do projektowania i wykonawstwa sieci kablowych z 25 letnią gwarancją.

 

Jedną z najlepszych rekomendacji naszej firmy, potwierdzających jakość usług i produktów, stanowi lista referencyjna firm i instytucji korzystających z naszych rozwiązań i technologii.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij