BKT Elektronik jako pracodawca

BKT Elektronik jest prężną firmą działającą zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Jest liderem w swojej branży związanej z dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań, technologii i produktów w sposób krótszy, sprawniejszy i bardziej ekonomiczny niż konkurencja.

 

Praca w BKT Elektronik daje możliwość poznania różnorodnych zagadnień. Pozwala obserwować różne sposoby pracy, na różnych stanowiskach. Oferuje niepowtarzalną okazję uczestniczenia w licznych szkoleniach branżowych, spotkaniach profesjonalistów oraz innowacyjnych programach edukacyjnych.

 

Od wielu lat staramy się sprostać oczekiwaniom naszych pracowników. Dążymy w związku z tym do pełnej harmonii pomiędzy celami firmy a potrzebami i wymaganiami zatrudnionych w BKT Elektronik osób.

 

Oferujemy rozwiązania w zakresie rozwoju zawodowego, podnoszenia wiedzy oraz poszerzania kompetencji. Naszym celem jest umożliwienie wszystkim pracownikom realizacji indywidualnych ambicji zawodowych w powiązaniu z planami biznesowymi firmy.

 

Istotną częścią pracy w naszej firmie jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym (Work life balance). Cenimy pracowników zaangażowanych i wspieramy ich w dążeniu do spełniania się w sensie zawodowym, jak i prywatnym.

 

Jesteśmy stabilna firmą o zasięgu międzynarodowym. Pozwala nam to zwiększać zasoby technologiczne i rozwijać pracowników zgodnie z najnowszymi standardami europejskimi.

 

Stosujemy dobre praktyki premiowe, stale je rozwijając i udoskonalając.

 

Proponujemy prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, dofinansowywaną przez pracodawcę w zależności od stanowiska oraz ilości dodatkowych osób objętych w pakiecie (rodzina, partnerzy). Zapewniamy także dostęp do kompleksowego ubezpieczenia grupowego na życie.

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij