I Konferencja "Dworce"

BKT Elektronik został Srebrnym Partnerem I Konferecji "Dworce" organizowanej przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, która odbędzie się 1-2 grudnia 2016 roku w Poznaniu.

 

Informacja organizatora:

 

Celem konferencji jest przedstawienie różnych modeli funkcjonowania dworców kolejowych oraz wypracowanie wniosków z realizowanych już inwestycji. Proponujemy debatę dotyczącą przyszłości inwestycji dworcowych, w której zostaną przedstawione potrzeby i oczekiwania właścicieli, zarządców oraz użytkowników.

PKP S.A. posiada 2.500 budynków dworcowych i planuje połączyć inwestycje w budynkach
z modernizacją infrastruktury  (m.in. tory i perony) zarządzanej przez inną  spółkę z GRUPY – PKP PLK SA. Główne trendy inwestycyjne PKP S.A. to: IDS (Innowacyjny Dworzec Systemowy), zintegrowane centra komunikacyjne, projekty aglomeracyjne i deweloperskie.

Nowa perspektywa finansowa UE, środki własne PKP S.A. oraz budżet Państwa umożliwią przekształcenie dotychczasowych dworców w nowoczesne i funkcjonalne budynki z właściwym dostępem i estetyką, gwarantujące bezpieczeństwo i profesjonalną obsługą pasażerów.


Tematyka konferencji:

  • Stan prac nad ministerialnym dokumentem strategicznym określającym kierunki zagospodarowania obiektów dworcowych
  • Program modernizacji dworców kolejowych
  • Wpływ Zintegrowanych Centrów Przesiadkowych na rozwój transportu w regionach
  • Szansa na drugie życie dworców kolejowych – współpraca z samorządami
  • Działania spółek kolejowych na rzecz poprawy usług pasażerskich
  • Rola informacji na nowoczesnych dworcach kolejowych i centrach komunikacyjnych

Wiecej informacji: http://www.dworce.com.pl/

 

I Konferencja

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij