O firmie

 

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, częścią Kurkus Holding, która od przeszło dwudziestu lat związana jest z tworzeniem kompleksowych rozwiązań w obszarze infrastruktury systemów transmisji danych i bezpieczeństwa. Dzięki doświadczonej kadrze technicznej, nowoczesnym procesom technologicznym, całościowej ofercie oraz wysokiemu zaangażowaniu, tworzymy przewagę konkurencyjną, pozwalającą uczestniczyć w największych projektach infrastrukturalnych w Polsce i zagranicą.

 

Nasi Klienci postrzegają nas jako zaufanego i rzetelnego doradcę, który realizuje wraz z nimi najważniejsze biznesowe przedsięwzięcia, takie jak budowa szpitali, biurowców, obiektów sportowych, lotnisk, dworców oraz centrów obliczeniowych. W oparciu o profesjonalizm naszych pracowników, ich pasję tworzenia i wysoką efektywność działania oraz dzięki partnerskim relacjom z kooperantami możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Jednocześnie kształtujemy kulturę organizacyjną  firmy w duchu wzajemnego poszanowania oraz dbamy o środowisko w którym żyjemy.

 


 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij