O firmie

Firma BKT Elektronik


BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej.

 

Oferujemy systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.


Dostarczamy rozwiązania w technologiach miedzianej i światłowodowej, będące podstawą działania podsystemów: transmisji danych, kontroli dostępu, ITS, BMS, monitoringu wizyjnego, transmisji głosu oraz automatyki.

 

W obszarze związanym z Data Center oraz organizacją sieci LAN i dystrybucją zasilania, produkujemy i dostarczamy szafy serwerowe wraz z wyposażeniem, w tym listwy zasilające zarządzane z monitoringiem warunków środowiskowych.

 

 

 

 

Będąc liderem polskiego rynku w obszarze okablowania strukturalnego, bierzemy udział w realizacji największych projektów związanych z budową pasywnej infrastruktury kablowej oraz w przypadku rozwiązań światłowodowych - sieci szerokopasmowych.

 

Nasze systemy pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, obiektach wojskowych, urzędach, centrach obliczeniowych, zakładach produkcyjnych oraz na  największych stadionach sportowych w Polsce. Uczestniczymy w inwestycjach związanych z budową i modernizacją najważniejszych portów lotniczych, dworców oraz węzłów kolejowych.

 

Dysponując własnym biurem projektowym, zapewniamy  naszym klientom doradztwo techniczne oraz projektujemy kompleksowe instalacje  elektryczne ogólne, niskoprądowe i telekomunikacyjne.

 

BKT Elektronik specjalizuje się również w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej. 

 

Głównym atutem naszej oferty produkcyjnej jest możliwość skonstruowania dowolnej obudowy lub szafy przemysłowej wraz z jej wyprodukowaniem, wyposażeniem w sterowanie, automatykę oraz własne okablowanie, przetestowanie i dostarczenie kompletnego wyrobu do klienta.

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij