HR Manager

Firma BKT Elektronik poszukuje HR Managera!

Opis Stanowiska:

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej. Stały rozwój sprawia, że poszukujemy doświadczonego HR Managera -  kluczowego gracza w naszym zespole. Potrzebujemy osoby, która będzie nie tylko zarządzać obszarem HR, ale również wnosić innowacyjne pomysły oraz współtworzyć strategie, wspierające naszą organizację w osiąganiu celów biznesowych.

Jeśli jesteś pasjonatem/ką zarządzania zasobami ludzkimi, masz doświadczenie w pracy zespołowej oraz chcesz rozwijać się w kreatywnym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam osiągnąć jeszcze większe sukcesy!

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii HR zgodnie z celami organizacji.
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia pracownika, w tym rekrutacją, odejściami, szkoleniami i rozwojem.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi procedurami.
  • Tworzenie i utrzymywanie atmosfery pracy sprzyjającej efektywności oraz rozwojowi pracowników.
  • Wsparcie w kwestiach związanych z relacjami pracowniczymi.
  • Kreowanie skutecznych kanałów komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
  • Analiza i raportowanie danych HR dla potrzeb zarządczych.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku HR Managera lub pokrewnej funkcji.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub psychologia organizacji.
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy.
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość kreowania narzędzi w obszarze HR i realny wpływ na realizację celów strategicznych firmy.
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku.
  • Pracę w zespole ambitnych profesjonalistów ukierunkowanych na rozwój.
  • Elastyczny czas pracy oraz benefity pozapłacowe.
  • Firma BKT Elektronik jest pracodawcą zapewniającym równy dostęp do ofert pracy wszystkim kandydatom, niezależnie od ich płci, wieku, orientacji seksualnej, narodowości, pochodzenia etnicznego, religii czy niepełnosprawności.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: praca@bkte.pl

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BKT Elektronik Sp z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest BKT Elektronik Sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie, ul. Wiejska 6; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: praca@bkte.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

zamknij
zamknij