Listwa zasilająca RPDU

Listwa zasilająca RPDU jest inteligentną listwą dystrybucji zasilania, dającą pełną kontrolę nad zainstalowanymi urządzeniami w szafie serwerowej. Pozwala ona na zdalną, lokalną kontrolę pracujących urządzeń, które mogą dostarczać moc od 2,3 kW do 22 kW na pojedynczą listwę, od obciążalności 10A dla zasilania jednofazowego do 32A dla zasilania trójfazowego.

 

Możliwość zdalnego zarządzanie każdym gniazdem oraz wbudowanymi licznikami energii elektrycznej   

w 1 klasie dokładności umożliwia dostarczenie cennych informacji o rzeczywistym zużyciu energii dla każdego gniazda oraz całej listwy. Dzięki temu można na bieżąco monitorować bieżące zużycie energii.

 

Listwa RPDU umożliwia również monitorowanie parametrów elektrycznych, takich jak:

 

  • napięcie zasilania [V]
  • obciążenie prądowe [A]
  • współczynnik mocy (cos)
  • moc czynna [W]
  • moc pozorna [VA]

 

oraz liczników energii [kWh] dla całej listwy i każdego gniazda.

Dzięki tym możliwościom administrator może podejmować działania w przypadku przekroczenia zdefiniowanych poziomów alarmowych.

 

Aby lepiej zarządzać i chronić zainstalowane urządzenia, listwę RPDU wyposażono w protokoły zapewniające bezpieczną komunikację (HTTPS, SNMP v3, ModBusRTU, SysLog, SSL, SSH, Radius).

 

Możliwość doposażenia listwy RPDU w zestaw czujników środowiskowych, takich jak temperatury/wilgotności, otwarcia drzwi, zalania oraz dymu pozwala na pełen monitoring warunków środowiskowych w szafie serwerowej.

Listwy dostępne są w wykonaniu 19” 1U oraz w wersji pionowej z możliwością zastosowania uchwytów narzędziowych oraz beznarzędziowych.

 

Dodatkową cechą, która wspomaga jednoczesne załączenie kilku lub kilkunastu urządzeń o dużym poborze energii jest sekwencyjne załączanie gniazd, z możliwością czasowego ich opóźnienia podczas załączania.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij