Oferta usług produkcyjnych

Specjalista w konfekcji wiązek kablowych i wyposażaniu szaf sterowniczych

 


BKT Elektronik od 20 lat specjalizuje się w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej. 

 

Głównym atutem naszej oferty jest możliwość skonstruowania dowolnej obudowy wraz z jej wyprodukowaniem, wyposażeniem w sterowanie, automatykę oraz własne okablowanie, przetestowanie i dostarczenie kompletnego wyrobu do klienta. 


Powierzchnia produkcyjna wynosząca 20 000 m.kw obejmuje bogaty park maszynowy oraz halę wyposażoną w posadzkę antystatyczną ESD/EPA, spełniającą wymagania normy EN-61340.

 

Posiadamy doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami z całej Europy, których aktywnie wspieramy doradztwem technicznym. Z naszych usług korzystają niemal wszystkie branże, począwszy od przemysłowej, poprzez energetyczną, motoryzacyjną, elektromechaniczną, stoczniową a skończywszy na medycznej i AGD.


Oferujemy całościowe wsparcie inżynierskie w językach obcych na wszystkich etapach powstawania wyrobu, a projekty realizujemy zgodne ze specyficznymi wymaganiami klientów, oferując możliwość produkcji wyrobów zarówno w krótkich jak i długich seriach.

 

Zakres usług obejmuje:

  • Wyposażanie szaf sterowniczych i rozdzielnic
  • Konfekcję kabli i wiązek kablowych miedzianych
  • Montaż zespołów elektro i optotechnicznych
  • Konfekcję złączy kablowych i rozdzielnic optycznych
  • Produkcję obudów, szaf i konstrukcji metalowych

 

Stawiamy na ciągły proces poszukiwania i tworzenia nowej wartości z indywidualnym klientem oraz dzielenia się korzyściami w ramach partnerskiego układu, obejmującego cały okres jego aktywności nabywczej.

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij