Aktualności

Zapraszamy na targi Securex w Poznaniu

Zapraszamy na targi Securex w Poznaniu

BKT Elektronik zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska nr 26 w pawilonie 7A na 22 Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX POLAND w dniach 23-26 kwietnia 2018r. Podczas targów będziemy mieli przyjemność zaprezentować rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo w zakresie Data Center i transmisji danych...

Light + Building 18-23.03.2018

Light + Building 18-23.03.2018

W dniach 18-23.03.2018 we Frankfurcie nad Menem odbędą się kolejne targi Light + Building na których nie zabraknie również naszej firmy. Są to największe i najbardziej prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów. Podczas ostatniej edycji 2.589 wystawców zaprezentowało swoją ofertę a gośćmi targów było ponad 216.000 odwiedzających. Zapraszamy do hali 11 na stoisko D07.

 

Firma BKT Elektronik członkiem Polskiego Komitetu Normalizacji

Firma BKT Elektronik członkiem Polskiego Komitetu Normalizacji

Z przyjemnością informujemy, że firma BKT Elektronik, z dniem 31.01.2018 została członkiem Komitetu Technicznego nr. 173 w Polskim Komitecie Normalizacji, zajmującym się Interfejsami i Budynkowymi Systemami Elektronicznymi. Nasi eksperci będą brali czynny udział w opracowywaniu, tłumaczeniu na j. polski oraz opiniowaniu norm i standardów branżowych...

MultiPatchcord Ready 2 Use

MultiPatchcord Ready 2 Use

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego korzyści wynikające ze stosowania Patchcordów wielożyłowych BKT Elektronik. Sprawdź jak wygląda proces produkcyjny i dowiedz się jak szybko i tanio wykonać instalację, zachowując korzystny bilans mocy optycznej na długie lata. >> https://www.youtube.com/watch?v=A_puGr-fSSE<<

Z mijającym rokiem

Z mijającym rokiem

Rok 2017 upływa dla naszej firmy pod kątem wielu nowych projektów i interesujących wydarzeń. Nowa linia szaf zewnętrznych, konfigurowalne w 48h szafy teleinformatyczne, nowi klienci - m.in.: Vodafone i Orange, narzędzia wspierające pracę projektantów BKT-CAD, seria Akademii Technicznych gromadzących kilkuset uczestników, wdrożenie System Managera 4DC w system dystrybucji zasilania wieży kontroli lotów na lotnisku Kraków-Balice, ukończenie projektu hali widowiskowo-sportowej Podium Gliwice, to tylko niektóre z naszych sukcesów w mijającym roku.

 

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Pragniemy poinformować, iż w miesiącu listopadzie przeszkoliliśmy 100 nowych instalatorów na terenie Węgier. Dołączyli oni do grona certyfikowanych instalatorów BKT Elektronik. Podczas szkoleń zaprezentowano kompleksowe rozwiązania firmy z takich obszarów jak Data Center, rozwiązania budynkowe i światłowodowe. Omówiono szczegółowo System Okablowania Strukturalnego BKT oraz zagadnienia prawne, a także problemy z jakimi stykają się na co dzień profesjonaliści. Było to już kolejne szkolenie organizowane w tym roku. Poprzednie odbyło się w Macedonii, gdzie przeszkolono ponad 50 specjalistów.

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

 

W dniach 16-17 listopada w Białych Błotach odbyło się szkolenie pt.: „Specjalistyczne technologie BKT Elektronik”. Poza zwiedzaniem holdingu, nasi klienci mogli poznać historię firmy oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z takich obszarów jak Data Center, FTTx oraz obudowy zewnętrzne.  

 

Wokół Skandynawii

Wokół Skandynawii

BKT Elektronik uczestniczy w kolejnym skandynawskim wydarzeniu tego roku, targach Elkom. Impreza odbywa się w ramach przedsięwzięcia o nazwie Teknologia17, a jej zasięg obejmuje kraje skandynawskie, bałtyckie oraz Rosję. Na zdjęciu Jari Lahtinen, fiński przedstawiciel naszej firmy podczas rozmowy z klientami. 

15. urodziny SPIN-u już za nami!

15. urodziny SPIN-u już za nami!

Jubileuszowa, 15. edycja spotkania projektantów instalacji niskoprądowych SPIN, która odbyła się w Zakopanem w Nosalowym Dworze, już za nami. Towarzyszyła jej gorąca atmosfera wielu rozmów i dyskusji. Podczas spotkania BKT zaprezentowało Case Study dot. projektowania obiektów medycznych, pokazujący jak w naszym biurze projektów powstają tego typu opracowania.

 

Ecoc 2017

Ecoc 2017

Zakończyły się targi Ecoc, w których nasza firma brała oczywiście udział. Tegoroczna edycja odbyła się w Szwecji. Podczas wystawy zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania oraz odbyliśmy szereg ciekawych spotkań. Przyszłoroczne wydarzenie odbędzie się w Rzymie.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij