Aktualności

Zaraz po wakacjach zapraszamy na Warsztaty Projektowe

Zaraz po wakacjach zapraszamy na Warsztaty Projektowe

Warsztaty Projektowe BKT Elektronik to cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem spotkania specjalistów, ekspertów telekomunikacji i projektantów instalacji niskoprądowych. W trakcie aktywnych szkoleń poruszamy szereg tematów związanych innowacyjnymi technologiami i produktami wprowadzanymi na rynek przez BKT ale również procesami standaryzacyjnymi dla rynku teleinformatycznego i DataCenter.

Kolejna Akademia Techniczna już niedługo!

Kolejna Akademia Techniczna już niedługo!

Odpowiadając na potrzebę płynącą z rynku dotyczącą zdobywania i poszerzania wiedzy technicznej, rozpoczęliśmy w roku 2014 organizowanie konferencji, na których mogliśmy dzielić się naszym doświadczeniem, zgromadzonym na przestrzeni kilkunastu lat. Do roku 2016 organizowaliśmy wydarzenia pod nazwą Data Center for Business oraz Data Center BIT, których tematyka wiązała się z zagadnieniami dotyczącymi złożonego procesu biznesowego, jakim jest Centrum Przetwarzania Danych – Data Center, serwerownia. Omawialiśmy zasady podejmowania decyzji o lokalizacji, projektowaniu, budowie i zarządzaniu obiektem. (Konsultacje obejmujące standardy i dobre praktyki TIER, LEVEL, RATED).

Akademia Techniczna BKT Elektronik

Akademia Techniczna BKT Elektronik

Odpowiadając na potrzebę płynącą z rynku, dotyczącą zdobywania i poszerzania wiedzy technicznej, rozpoczęliśmy w roku 2014 organizowanie konferencji na których mogliśmy dzielić się naszym doświadczeniem zgromadzonym na przestrzeni kilkunastu lat. Do roku 2016 organizowaliśmy wydarzenia pod nazwą Data Center for Business oraz Data Center BIT, których tematyka wiązała się z zagadnieniami dotyczącymi złożonego procesu biznesowego jakim jest Centrum Przetwarzania Danych – Data Center...

Zapraszamy na targi Securex w Poznaniu

Zapraszamy na targi Securex w Poznaniu

BKT Elektronik zaprasza Państwa do odwiedzenia swojego stoiska nr 26 w pawilonie 7A na 22 Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX POLAND w dniach 23-26 kwietnia 2018r. Podczas targów będziemy mieli przyjemność zaprezentować rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo w zakresie Data Center i transmisji danych...

Light + Building 18-23.03.2018

Light + Building 18-23.03.2018

W dniach 18-23.03.2018 we Frankfurcie nad Menem odbędą się kolejne targi Light + Building na których nie zabraknie również naszej firmy. Są to największe i najbardziej prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów. Podczas ostatniej edycji 2.589 wystawców zaprezentowało swoją ofertę a gośćmi targów było ponad 216.000 odwiedzających. Zapraszamy do hali 11 na stoisko D07.

 

Firma BKT Elektronik członkiem Polskiego Komitetu Normalizacji

Firma BKT Elektronik członkiem Polskiego Komitetu Normalizacji

Z przyjemnością informujemy, że firma BKT Elektronik, z dniem 31.01.2018 została członkiem Komitetu Technicznego nr. 173 w Polskim Komitecie Normalizacji, zajmującym się Interfejsami i Budynkowymi Systemami Elektronicznymi. Nasi eksperci będą brali czynny udział w opracowywaniu, tłumaczeniu na j. polski oraz opiniowaniu norm i standardów branżowych...

MultiPatchcord Ready 2 Use

MultiPatchcord Ready 2 Use

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego korzyści wynikające ze stosowania Patchcordów wielożyłowych BKT Elektronik. Sprawdź jak wygląda proces produkcyjny i dowiedz się jak szybko i tanio wykonać instalację, zachowując korzystny bilans mocy optycznej na długie lata. >> https://www.youtube.com/watch?v=A_puGr-fSSE<<

Z mijającym rokiem

Z mijającym rokiem

Rok 2017 upływa dla naszej firmy pod kątem wielu nowych projektów i interesujących wydarzeń. Nowa linia szaf zewnętrznych, konfigurowalne w 48h szafy teleinformatyczne, nowi klienci - m.in.: Vodafone i Orange, narzędzia wspierające pracę projektantów BKT-CAD, seria Akademii Technicznych gromadzących kilkuset uczestników, wdrożenie System Managera 4DC w system dystrybucji zasilania wieży kontroli lotów na lotnisku Kraków-Balice, ukończenie projektu hali widowiskowo-sportowej Podium Gliwice, to tylko niektóre z naszych sukcesów w mijającym roku.

 

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Pragniemy poinformować, iż w miesiącu listopadzie przeszkoliliśmy 100 nowych instalatorów na terenie Węgier. Dołączyli oni do grona certyfikowanych instalatorów BKT Elektronik. Podczas szkoleń zaprezentowano kompleksowe rozwiązania firmy z takich obszarów jak Data Center, rozwiązania budynkowe i światłowodowe. Omówiono szczegółowo System Okablowania Strukturalnego BKT oraz zagadnienia prawne, a także problemy z jakimi stykają się na co dzień profesjonaliści. Było to już kolejne szkolenie organizowane w tym roku. Poprzednie odbyło się w Macedonii, gdzie przeszkolono ponad 50 specjalistów.

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

 

W dniach 16-17 listopada w Białych Błotach odbyło się szkolenie pt.: „Specjalistyczne technologie BKT Elektronik”. Poza zwiedzaniem holdingu, nasi klienci mogli poznać historię firmy oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z takich obszarów jak Data Center, FTTx oraz obudowy zewnętrzne.  

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij