Aktualności

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Wręczyliśmy kolejne certyfikaty

Pragniemy poinformować, iż w miesiącu listopadzie przeszkoliliśmy 100 nowych instalatorów na terenie Węgier. Dołączyli oni do grona certyfikowanych instalatorów BKT Elektronik. Podczas szkoleń zaprezentowano kompleksowe rozwiązania firmy z takich obszarów jak Data Center, rozwiązania budynkowe i światłowodowe. Omówiono szczegółowo System Okablowania Strukturalnego BKT oraz zagadnienia prawne, a także problemy z jakimi stykają się na co dzień profesjonaliści. Było to już kolejne szkolenie organizowane w tym roku. Poprzednie odbyło się w Macedonii, gdzie przeszkolono ponad 50 specjalistów.

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

Specjalistyczne technologie BKT Elektronik

 

W dniach 16-17 listopada w Białych Błotach odbyło się szkolenie pt.: „Specjalistyczne technologie BKT Elektronik”. Poza zwiedzaniem holdingu, nasi klienci mogli poznać historię firmy oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z takich obszarów jak Data Center, FTTx oraz obudowy zewnętrzne.  

 

Wokół Skandynawii

Wokół Skandynawii

BKT Elektronik uczestniczy w kolejnym skandynawskim wydarzeniu tego roku, targach Elkom. Impreza odbywa się w ramach przedsięwzięcia o nazwie Teknologia17, a jej zasięg obejmuje kraje skandynawskie, bałtyckie oraz Rosję. Na zdjęciu Jari Lahtinen, fiński przedstawiciel naszej firmy podczas rozmowy z klientami. 

15. urodziny SPIN-u już za nami!

15. urodziny SPIN-u już za nami!

Jubileuszowa, 15. edycja spotkania projektantów instalacji niskoprądowych SPIN, która odbyła się w Zakopanem w Nosalowym Dworze, już za nami. Towarzyszyła jej gorąca atmosfera wielu rozmów i dyskusji. Podczas spotkania BKT zaprezentowało Case Study dot. projektowania obiektów medycznych, pokazujący jak w naszym biurze projektów powstają tego typu opracowania.

 

Ecoc 2017

Ecoc 2017

Zakończyły się targi Ecoc, w których nasza firma brała oczywiście udział. Tegoroczna edycja odbyła się w Szwecji. Podczas wystawy zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania oraz odbyliśmy szereg ciekawych spotkań. Przyszłoroczne wydarzenie odbędzie się w Rzymie.

Zapraszamy na 12. Międzynarodowe Targi Kolejnictwa TRAKO

Zapraszamy na 12. Międzynarodowe Targi Kolejnictwa TRAKO

BKT Elektronik ma zaszczyt zaprosić Państwa na targi Trako w Gdańsku,w dniach 26-29 września 2017 r. Oczekujemy Państwa w hali B na stoisku nr 8 (w ramach stoiska Izby Kolei). Liczymy na spotkanie i serdecznie zapraszamy.

Dni otwarte BKT Elektronik

Dni otwarte BKT Elektronik

Zapraszamy 20 - 22.09.2017 na Dni otwarte BKT elektronik, które odbęda się w Hurtowni Teleinformatycznej CETO, ul. Starołęcka 18C, 61-361 Poznań. W luźnej atmosferze, racząc podniebienie daniami z grilla, udzielimy szczegółowych informacji na temat produktów, ich działania oraz warunków handlowych. Każdy kto wypełni krótką ankietę weźmie udział w losowaniu 5 dysków zewnętrznych 500 GB oraz otrzyma rabat na dodatkowe 3% na zakupy w Hurtowni CETO na produkty BKT Elektronik do końca października 2017.


Targi ANGA COM w Kolonii

Targi ANGA COM w Kolonii

Podczas ostatniej edycji targów ANGA COM w Kolonii w Niemczech, nasza firma prezentowała kompleksową ofertę dla firm telekomunikacyjnych w tym m.in. rozwiązanie przygotowane specjalnie pod wymagania Vodafone.

Skonfiguruj swoją szafę SRS, będzie gotowa w 48h

Skonfiguruj swoją szafę SRS, będzie gotowa w 48h

Nasza firma oferuje możliwość samodzielnego skonfigurowania przez każdego klienta szafy SRS, w oparciu o poszczególne elementy, takie jak drzwi lub ściany tylne i boczne.

Vodafone wybiera BKT Elektronik

Vodafone wybiera BKT Elektronik

Spółka BKT Elektronik ostatnio oznajmiła, że firma Vodafone wybrała jej wykonane na zamówienie szafy ODF i kompleksowe rozwiązanie telekomunikacyjne dla realizowanego w całej Wielkiej Brytanii projektu modernizacyjnego.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij