Aktualności

Ecoc 2017

Ecoc 2017

Zakończyły się targi Ecoc, w których nasza firma brała oczywiście udział. Tegoroczna edycja odbyła się w Szwecji. Podczas wystawy zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania oraz odbyliśmy szereg ciekawych spotkań. Przyszłoroczne wydarzenie odbędzie się w Rzymie.

Zapraszamy na 12. Międzynarodowe Targi Kolejnictwa TRAKO

Zapraszamy na 12. Międzynarodowe Targi Kolejnictwa TRAKO

BKT Elektronik ma zaszczyt zaprosić Państwa na targi Trako w Gdańsku,w dniach 26-29 września 2017 r. Oczekujemy Państwa w hali B na stoisku nr 8 (w ramach stoiska Izby Kolei). Liczymy na spotkanie i serdecznie zapraszamy.

Dni otwarte BKT Elektronik

Dni otwarte BKT Elektronik

Zapraszamy 20 - 22.09.2017 na Dni otwarte BKT elektronik, które odbęda się w Hurtowni Teleinformatycznej CETO, ul. Starołęcka 18C, 61-361 Poznań. W luźnej atmosferze, racząc podniebienie daniami z grilla, udzielimy szczegółowych informacji na temat produktów, ich działania oraz warunków handlowych. Każdy kto wypełni krótką ankietę weźmie udział w losowaniu 5 dysków zewnętrznych 500 GB oraz otrzyma rabat na dodatkowe 3% na zakupy w Hurtowni CETO na produkty BKT Elektronik do końca października 2017.


Targi ANGA COM w Kolonii

Targi ANGA COM w Kolonii

Podczas ostatniej edycji targów ANGA COM w Kolonii w Niemczech, nasza firma prezentowała kompleksową ofertę dla firm telekomunikacyjnych w tym m.in. rozwiązanie przygotowane specjalnie pod wymagania Vodafone.

Skonfiguruj swoją szafę SRS, będzie gotowa w 48h

Skonfiguruj swoją szafę SRS, będzie gotowa w 48h

Nasza firma oferuje możliwość samodzielnego skonfigurowania przez każdego klienta szafy SRS, w oparciu o poszczególne elementy, takie jak drzwi lub ściany tylne i boczne.

Vodafone wybiera BKT Elektronik

Vodafone wybiera BKT Elektronik

Spółka BKT Elektronik ostatnio oznajmiła, że firma Vodafone wybrała jej wykonane na zamówienie szafy ODF i kompleksowe rozwiązanie telekomunikacyjne dla realizowanego w całej Wielkiej Brytanii projektu modernizacyjnego.

BKT-CAD dla projektantów

BKT-CAD dla projektantów

BKT-CAD dla projektantów 

Oferujemy dostęp do bezpłatnej, pełnowartościowej wersji programu. Wystarczy pobrać aplikację:

 

PIGE

PIGE

W połowie marca br. Firma BKT Elektronik została członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki. PIGE jest organizacją samorządu gospodarczego, reprezentującą przemysł, instytuty naukowe, laboratoria, dostawców materiałów, ...

Akademia Techniczna BKT

Akademia Techniczna BKT

Szanowni Państwo,
BKT Elektronik ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję konferencji Akademia Techniczna BKT...

I Konferencja "Dworce"

I Konferencja

BKT Elektronik został Srebrnym Partnerem I Konferecji "Dworce" organizowanej przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, która odbędzie się 1-2 grudnia 2016 roku w Poznaniu. Celem konferencji jest przedstawienie...

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij