Aktualności

Targi ANGA COM zakończone

Targi ANGA COM zakończone

Targi ANGA COM 2019 zakończone znakomitym rekordem ponad 20 000 uczestników i ponad 500 wystawców . Szczególnie chwalona przez wystawców była zwiększona obecność potencjalnych klientów i decydentów. Targi szerokopasmowe, telewizyjne i internetowe zanotowały w tym roku wiele nowości, w szczególności z zakresu światłowodów, OTT i AppTV. 

W tym roku...

ANGACOM 2019

ANGACOM 2019

Z przyjemnością informujemy iż w dniach 4-6 czerwca weźmiemy udział w targach Anga Com które odbędą się na terenie Niemiec w Kolonii. 

ANGA COM jest wiodącą europejską platformą biznesową dla operatorów usług szerokopasmowych i dostawców treści. 

Program wystawy i konferencji adresowany jest do operatorów sieci...

Liczby nie kłamią

Liczby nie kłamią

Obliczyliśmy łączną długość kabli wyprodukowanych od dnia założenia naszej firmy. Czy wystarczy ona na owinięcie nimi Ziemi? Jaką ilość stali oraz farby zużyliśmy do wykonania szaf teleinformatycznych oraz jaką wysokość osiągnęłyby palety, gdyby położyć je na siebie jedna na drugą? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, znajdziecie w naszym krótkim filmie.

 

Piszą o nas

Piszą o nas

W dniach 6-7 marca gościli u nas dziennikarze z Magazynu TV Sat. Okazją do spotkania połączonego ze zwiedzaniem firmy były warsztaty, jakie prowadziliśmy dla operatorów sieci telekomunikacyjnych. Wizyta zaowocowała artykułem, który ukazał się w najnowszym wydaniu pisma.

Innovation Gardens Summit 2019

Innovation Gardens Summit 2019

Z dniem 10 kwietnia b.r. rusza Innovation Gardens Summit 2019, którego organizatorem jest Orange Polska. Podczas tego spotkania, dzięki partnerstwu z firmą Nokia, omówimy studium przypadku związane z wykorzystaniem infrastruktury Passive Optical Lan w obiektach biurowych i hotelowych. Workshop Session odbędzie się 10.04 o godzinie 14.45. Tytuł wystąpienia: “GPON w Hotelu, czyli Passive Optical LAN jako usługa operatora”. Poza tym, w trakcie 3-dniowego eventu, na wspólnym stoisku z firmą Nokia zaprezentujemy praktyczne elementy systemu okablowania pasywnego.

 

Warszawskie Warsztaty Projektowe

Warszawskie Warsztaty Projektowe

BKT Elektronik zaprasza na kolejne Warsztaty Projektowe, które tym razem odbędą się w warszawskiej siedzibie firmy przy ulicy Grocholickiej 7, w terminie 4 kwietnia. Przypominamy, że szkolenie jest bezpłatne i umożliwia uzyskanie Certyfikatu Projektanta Systemu Okablowania. Warsztaty Projektowe BKT Elektronik to cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem spotkania specjalistów, ekspertów telekomunikacji i projektantów instalacji niskoprądowych. Uczestnicy poznają specyfiki stosowania różnych technologii i systemów w poszczególnych obszarach (biurowym, przemysłowym, medycznym, itp.) Prezentujemy konkretne przypadki i rozwiązania. Zapoznajemy również uczestników z technologiami naszych partnerów projektowych.

Wkrótce kolejny SPIN

Wkrótce kolejny SPIN

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to unikatowe wydarzenie mające na celu stworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Już od 17 lat producenci, dystrybutorzy spotykają się z projektantami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

Impreza gromadzi ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności.

SPIN to również przegląd nowości branżowych, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje oraz unikatowa atmosfera....

 

Konferencja Telekomunikacja I Informatyka Na Kolei

Konferencja Telekomunikacja I Informatyka Na Kolei

Konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” organizowana jest przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei i jest największą w Polsce platformą wymiany informacji pomiędzy projektantem, producentem, inwestorem i użytkownikiem. Najnowsza edycja rozpoczyna się już 13 marca br. o godz. 11.00, w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym STOK w Wiśle, oczywiście z udziałem naszej firmy. Konferencja ma na celu przybliżenie nowości teleinformatycznych dotyczących infrastruktury i taboru, zarządzania zasobami i ochroną przed cyberatakiem oraz ocenę wyników obserwacji dotychczas stosowanych rozwiązań.

 

Network 2019

Network 2019

W dniach 23-24 stycznia 2019 roku w Tampere w Finlandii odbędą się Targi Network 2019, które zgromadzą profesjonalistów z branży sieciowej. Podczas wydarzenia omawiana będzie przyszłość branży, a także zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z dotyczące sieci telekomunikacyjnych i informacyjnych. Impreza odbędzie się w Centrum Wystawowo-Sportowym w Tampere, a jednym z jej uczestników będzie nasza firma. Zapraszamy na stoisko A1017.

KIKE 2018 - Podsumowanie

KIKE 2018 - Podsumowanie

W dniach 27-28 listopada 2018 roku BKT Elektronik po raz kolejny  uczestniczyło w ogólnopolskim wydarzeniu branżowy jakim jest „Konferencja KIKE”, organizowanym przez Krajową Izbę komunikacji Eternetowej.  Tegoroczne, jesienne spotkanie było jubileuszowe z uwagi na 10-cio lecie istnienia Izby. Cykliczne spotkania małych i średnich przedsiębiorców sektora ISP od wielu lat przyciągają rzesze uczestników, a BKT Elektronik jako wieloletni Sponsor konferencji jest stałym wystawcą. 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij