Katalog produktów

Listwy zasilające

 

Szeroka gama produktów BKT Elektronik umożliwia zastosowanie optymalnych rozwiązań w zakresie dystrybucji energii, zapewniając bezpieczeństwo zasilania instalowanych urządzeń w wielu obszarach teleinformatyki.

Systemy Dystrybucji Energii opierają się o produkty wyposażone w funkcje zarządzające, kontrolno-pomiarowe oraz monitorujące warunki środowiskowe. Są one kluczowym elementem poprawnej i bezawaryjnej pracy urządzeń instalowanych w szafach serwerowych. Nad dostępem sieciowym do listew zasilających zarządzanych czuwają wbudowane protokoły takie jak: HTTPS, SSL, SNMPv3, ModBus RTU czy Radius.

Oprócz rozwiązań inteligentnych oferujemy również listwy zasilające PDU Basic w wersji 19” oraz pionowej, zarówno dla zasilania jednofazowego jak i trójfazowego, które przeznaczone są do stosowania w szafach teleinformatycznych wiszących i stojących standardu 19”. Dla klientów, którzy wymagają stosowania drugiego niezależnego źródła energii w ofercie znajdują się również systemy redundantnego zasilania.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij