Katalog produktów

BKT EMS System monitoringu warunków środowiskowych

System ma za zadanie monitorowanie podstawowych parametrów otoczenia, które mają wpływ na poprawną pracę urządzeń elektronicznych zainstalowanych w serwerowni. Kontroler systemu poinformuje użytkownika o możliwości wystąpienia zagrożenia lub stwierdzonych awariach. System umożliwia podłączenie wielu typów czujników, a jego konfiguracja sprzętowa i programowa jest na tyle elastyczna, że umożliwia dobranie zestawu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

 

 

 

 

 

Monitorowanie

Kilkanaście typów czujników monitorujących, ponadto monitorowanie urządzeń poprzez protokoły ping, snmp, modbus

 

Powiadamianie

Informowanie o zagrożeniach poprzez email, sms, snmp trap oraz poprzez bezpośrednie sterowanie innymi urządzeniami sygnalizacyjnymi

 

Dodatkowe funkcjonalności

Programowalne funkcje logiczne, zależności czasowe, archiwizacja danych, interfejs web, użytkownicy z indywidualnymi prawami dostępu

 

 

 

 

Materiały do pobrania

 

 

 

Kontroler EC335i - najnowsza wersja

 

EC335i to nowa wersja kontrolera, która zastąpi dotychczasowy EC335. Posiada wydajniejszy procesor. Obsługuje kartę SD o pojemności do 512GB, na której możliwe jest zapisanie wartości pomiarowych z ostatnich 3 lat. Umożliwia podłączenie dedykowanej baterii, jako zasilanie awaryjne. Nowa wersja nie obsługuje inetrfejsów RS485 ani 1-wire.

 

DokumentTytułData
BroszuraBKT EMS - Broszura systemu 10.2022
Karta katalogowaBKT EMS - Karta katalogowa systemu 09.2022
Instrukcja obsługiBKT EMS - Instrukcja instalacji i konfiguracji systemu - wersja 710.2022
Instrukcja obsługiBKT EC335i - Skrócona instrukcja obsługi kontrolera09.2022

 

 

 

Kontroler EC335 - starsza wersja

 

DokumentTytułData
Instrukcja obsługiBKT EMS - Instrukcja instalacji i konfiguracji systemu - wersja 609.2020
FirmwareOprogramowanie kontrolera EC335 - bkt-2.8.3-b516 09.2022

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij