Katalog produktów

Szafy zewnętrzne i przemysłowe

 

Szafy do zastosowań zewnętrznych mają za zadanie zabezpieczyć zamontowane w nich urządzenia pasywne lub aktywne pracujące w zmiennych warunkach pogodowych. Ich budowa opiera się na jedno lub dwu płaszczowej konstrukcji wykonanej z blachy aluminiowej, zapewniającej ochronę przed ciepłem, zimnem, opadami atmosferycznymi oraz ingerencją osób niepowołanych (IK10). Szafy posiadają stopień szczelności IP55, a ich trwałość określona została przez niezależne laboratorium badawcze na 30 lat.

 

Szafy zewnętrzne aluminiowe jednopłaszczowe z serii  AluCab1

AluCab1 są zewnętrznymi szafami dystrybucyjnymi o stopniu szczelności IP55, wykonanymi z blachy aluminiowej i malowanymi farbą proszkową w kolorze RAL7035. Zarówno materiał jak i zastosowana farba stanowią bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Ściana tylna oraz ściany boczne wykonane są w technologii jednej ściany, natomiast drzwi i dach podsiadają dwie ściany z izolacją powietrzną pomiędzy nimi. Dodatkowo, w środku zostały przewidziane miejsca montażowe do zamontowania inteligentnego systemu przewietrzania komór szafy.

 

Szafy zewnętrzne aluminiowe dwupłaszczowe z serii  AluCab2

AluCab2 są zewnętrznymi szafami dystrybucyjnymi o stopniu szczelności IP55, wykonanymi z blachy aluminiowej i malowanymi farbą proszkową w kolorze RAL7035. Zarówno materiał jak i zastosowana farba stanowią bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Ściana tylna, ściany boczne, drzwi oraz dach podsiadają dwie ściany z izolacją powietrzną pomiędzy nimi. Dodatkowo, w środku zostały przewidziane miejsca montażowe do zamontowania inteligentnego systemu przewietrzania komór szafy.

 

Szafa przemysłowa InCab wykonana została w oparciu o stalowy profil zamknięty o bardzo dużej nośności statycznej sięgającej 1500kg co może w świetny sposób zastąpić najwytrzymalsze szafy serwerowe i uzupełnić potrzebę klientów wynikającą z konieczności zastosowania szaf serwerowych o szczelności min. IP54. Szafy z serii InCab  w swojej funkcjonalności posiadają możliwość łącznia ich w szereg nie tracąc przy tym szczelności całego zestawu szaf. Cechy konstrukcyjne pozwalają klientowi na doprowadzenie kabli do szafy zarówno z góry jak i z dołu on sam decyduje jakie podejście jest dla niego bardziej korzystne jak również przystosowanie drzwi aby otwierały się na lewo lub prawo. Dodatkowo szafa jest wyposażona w cokół dystansowy pozwalający na podprowadzenie kabli do szafy z każdej strony.

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij