Dane liczbowe

 

 

Rok założenia: 1998

Od ponad 20 lat konsekwentnie rozbudowujemy potencjał firmy. Doskonalimy procesy produkcyjne oraz obsługę tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

 

 

Potencjał produkcyjny

Posiadamy ponad 200 maszyn i stanowisk technologicznych, a zautomatyzowany proces produkcyjny jest jednym z najnowocześniejszych w Europie.

 

Zespół

1200 osobowa, wysoko wykwalifikowana załoga stanowi o sile naszej firmy. Jej doświadczenie i zaangażowanie gwarantują stabilny rozwój wszystkich obszarów przedsiębiorstwa.

 

50 doświadczonych inżynierów i technologów

Zapewniamy wsparcie każdego projektu, począwszy od założeń technicznych i dokumentacji, poprzez rozwój procesu, wdrożenie do produkcji, dostawę do klienta, kończąc na obsłudze posprzedażowej.

 

50 tys. m.kw powierzchni

Potencjał firmy znajduje również swoje odzwierciedlenie w jej wielkości, na którą składa się 50 tys. m.kw powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej.

 

Klienci z ponad 30 krajów

Dostarczamy swoje rozwiązania klientom z ponad 30 krajów, a nasze systemy pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, obiektach wojskowych, urzędach, centrach obliczeniowych, zakładach produkcyjnych, stadionach sportowych, lotniskach oraz dworcach.

100% polskiego kapitału

Jesteśmy firmą o polskich korzeniach, systematycznie budowaną i rozwijaną na przestrzeni ostatnich 21 lat. Naszym miastem rodzinnym jest Bydgoszcz, gdzie znajduje się główna siedziba spółki.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij