Edukacja i rozwój

 

 

Jako firma działająca w oparciu o relacje typu business to business, bierzemy udział w targach wystawienniczych na całym świecie oraz konferencjach tematycznych i branżowych. Organizujemy również własne eventy takie jak Akademia Techniczne, Szkolenia Certyfikowanych Instalatorów i Projektantów oraz Warsztaty Projektowe.

 

Akademie Techniczne BKT to konferencje połączone ze szkoleniem, przeznaczone dla użytkowników końcowych, osób podejmujących ważne decyzje w przedsiębiorstwie w zakresie technologii, projektantów instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych, instalatorów, integratorów, inspektorów budowlanych oraz kierowników budów.

 

Celem naszych szkoleń i konferencji jest poszerzanie wiedzy technicznej wśród uczestników spotkań. Dzielimy się na nich swoją wiedzą i doświadczeniem zgromadzonym na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij