Rozwiązania systemowe

BKT 4Data Center

BKT Elektronik wykorzystując swoje doświadczenie, zdobytą wiedzę oraz wsparcie wielu wykwalifikowanych partnerów, proponuje szereg kompleksowych rozwiązań dla Data Center, zapewniając pełną gamę rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo urządzeń oraz danych. 

Firma posiada w swojej ofercie nie tylko szafy zapewniające fizyczne bezpieczeństwo sprzętu, ale również aktywne komponenty pozwalające na bezawaryjną pracę całego systemu, miedziane i światłowodowe systemy transmisji danych gęstego upakowania (High Density) oraz zaawansowane systemy chłodzenia, zasilania oraz gaszenia. Wszystkie elementy są odpowiednio dobierane do potrzeb klienta poprzez wykwalifikowany zespół inżynierski realizujący kompleksowe projekty Data Center według najnowszych norm i wytycznych.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BKT 4CompactDC

 

BKT 4MicroDC

 

BKT 4CubeDC

 

BKT 4ContainerDC

 

 

Moc chłodnicza

 

 2-5 kW na szafę  5-40kW na szafę  5-30kW na szafę  5-30kW na szafę 

 

Wielkość użytkowa 

 

 42U 47U  42-47U szafa 42-47U szafa 

 

Ochrona

 

 IP 55 (woda, kurz)  IP 55 (woda, kurz)  IP 20 IP 20

 

System monitoringu

 

 EC 355 EC 355  EC 355 EC 355

 

 System chłodzenia

 

 EGO, DEK SideWall  Irow  Irow, CoolWall

 

Listwy zasilające

 

 BPS 2000, BPS 5000  BPS 2000, BPS 5000  BPS 2000, BPS 5000  BPS 2000, BPS 5000 

 

System gaszenia

 

 Panel Gaśniczy 2,5U  Panel Gaśniczy 2,5U Gaszenie kubaturowe Gaszenie kubaturowe

 

System integrujący 

 

 SM4DC SM4DC  SM4DC  SM4DC 

 

 System transmisji danych

 

 Oparty o wysokiej  gęstości rozwiązania miedziane,  światłowodowe i hybrydowe Oparty o wysokiej  gęstości rozwiązania miedziane,  światłowodowe i hybrydowe Oparty o wysokiej  gęstości rozwiązania miedziane,  światłowodowe i hybrydowe Oparty o wysokiej  gęstości rozwiązania miedziane,  światłowodowe i hybrydowe

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij