Rozwiązania systemowe

BKT 4MicroDC

 

 


 

Dostęp do informacji stał się kluczowym elementem decydującym o powodzeniu każdego przedsiębiorstwa. Wraz z rosnącą ilością danych oraz zapotrzebowaniem na bardziej efektywne energetycznie rozwiązania powstał system BKT 4MicroDC.

 

BKT 4MicroDC to rozwiązanie do szybkiego rozmieszania zasobów IT, dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, bez budowania pełnej infrastruktury jak to ma miejsce w standardowym obiekcie Data Center. To modułowe i wysoce wydajne rozwiązanie, które można łatwo skalować tak, aby uwzględnić potrzeby bieżące oraz zapewnić możliwość szybciej rozbudowy. Rozwiązanie jest przeznaczone dla wysokiej gęstości IT jednakże może być efektywnie skonfigurowane pod mniejsze moce.

 

Podstawowe elementy systemu:

 

        

 

 

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij