Rozwiązania systemowe

Rozwiązania Światłowodowe

Stale rosnące wymagania użytkowników dotyczące prędkości transferu danych oraz bezpieczeństwa sieci wymuszają stosowanie najnowocześniejszych technologii, które nie tylko odpowiadają dzisiejszym oczekiwaniom, ale i mają największy potencjał rozwoju na przyszłość.

 

W tym zakresie sieci zbudowane w oparciu o komponenty światłowodowe dysponują praktycznie nieograniczonymi możliwościami. Ponadto projekty, w których zastosowano skalowalne i przyszłościowe technologie światłowodowe mogą być łatwo optymalizowane pod względem wydajności, jakości i kosztów.

 

BKT Elektronik oferuje wysokiej klasy rozwiązania światłowodowe do budowy sieci szkieletowych, dystrybucyjnych i dostępowych. Tylko w ostatnich latach ich jakość została potwierdzona podczas budowy tysięcy kilometrów sieci szerokopasmowych. Na ich potrzeby zostały przygotowane m.in. specjalne wykonania szaf dystrybucyjnych, szafek FTTx oraz konstrukcje kabli światłowodowych.

 

Gotowość firmy do współpracy z klientami, którzy oczekują nowoczesnych technologii i wysokiej jakości oraz wychodzenie naprzeciw ich niestandardowym oczekiwaniom jest niekwestionowanym atutem naszej firmy.

zamknij
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij